Firma LARSEN BROKER s.r.o. byla založena v roce 1997. Jsme česká společnost, která provozuje činnost zprostředkování pojištění a jsme zapsáni do registru České národní banky v postavení samostatného zprostředkovatele ve smyslu § 6 Zákona č.170/2018 Sb. Proti případným škodám jsme pojištěni dle Zákona č.170/2018 Sb.

Naše firma se zaměřuje na pojištění jak malých, tak středně velkých i velkých majetků, průmyslových a podnikatelských rizik. Značnou část naší produkce tvoří samozřejmě také pojištění odpovědnosti a zajišťujeme i všechny druhy životního pojištění osob včetně pojištění občanského majetku a odpovědnosti.

Naši klientelu tvoří podnikatelé z různých oborů činnosti průmyslu, stavebnictví, potravinářské výroby, mezinárodní dopravy, městské úřady a obce, podnikatelé z oblasti bezpečnosti a služeb s působností domácí i zahraniční. Rozsah naší činnosti je tedy široký a zahrnuje širokou škálu produktů, které našim klientům nabízíme především z hlediska jejich potřeb a zájmů.

Tím, že naše společnost zastupuje pojistné zájmy klienta , je výsledkem naší činnosti objektivní zhodnocení jeho pojistných potřeb a zajištění nabídek těch pojišťoven, které patří na našem pojistném trhu mezi nejlepší. Výsledkem naší činnosti je pak následná analýza a poskytnutí rady při výběru a volbě pojištění na základě optimálního zhodnocení majetku, rizik a potřeb klienta. Naším cílem je pak poskytnout klientům kvalitní servis během celé doby trvání pojištění, nejen do uzavření pojistné smlouvy. Tzn. poradenství, informace o změnách a produktech na pojistném trhu, uzavírání dodatků při změnách v pojistné smlouvě a pomoc při škodní události s vyřizováním likvidačních náležitostí.

Pojišťovnyspolupracujeme

Allianz
Generalli Česká pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., VIG
ČSOB Pojišťovna, a.s.
Pojišťovna Patricie
KOOPERATIVA  poisťovňa, a.s. VIG
Slavia pojišťovna, a.s.
UNIQA pojišťovna, a.s.
Cebia, spol. s r.o.
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
Colonnade pojišťovna
Credendo pojištění
Pojišťovna VZP